آیلار دیانتی کیست؟ | بررسی گرایش جنسی آیلار مدل و پورن استار دورگه ایرانی

سایت betinoo.com تقدیم میکند

امروز می خواهیم شما را با آیلار دیانتی یکی از مدل های اینستاگرام آشنا کنیم و در رابطه با بیوگرافی و همچنین فعالیت های او با شما صحبت کنیم. پس همراه ما باشید تا این مدل ایرانی را بیشتر بشناسید.

آیلار دیانتی کیست؟

آیلار دیانتی کیست؟

ابتدا می خواهیم به بیوگرافی آیلار دیانتی اشاره کنیم که او یک مدل ایرانی می باشد و نژاد او ایرانی است. نام او آیلار دیانتی لی می باشد که توانسته لقب های زیادی را به خود اختصاص دهد و بسیاری از مردم او را با نام‌ های هنری اش بشناسند. او به سه زبان دنیا مسلط است و به زبان‌ های انگلیسی، فارسی و نروژی صحبت می‌ کند و فعالیت های متعددی در زمینه های مختلفی دارد. از دیگر لقب های او می توانیم به پرنسس آیلار و آیلار دیانتی اشاره کنیم که او را با این نام ها می شناسند.

نژاد او ایرانی می باشد و قدش یک متر و ۱۵۷ سانتی متر است و وزن او ۶۸ کیلوگرم می باشد. این مدل ایرانی در سال ۱۹۸۴ به دنیا آمده است و در دوازدهم فوریه در تهران چشم به جهان گشود و در حال حاضر ۳۸ سال سن دارد. زمانی که او 3 سال سن داشت به نروژ فرستاده شد و در سن ۱۵ سالگی نیز برای آن که پدرش را ببیند به ایران آمد و دو سال در ایران ماند و سپس پیش مادرش به ایالات متحده آمریکا رفت و شروع به فعالیت های پورن استاری کرد.

عکس های آیلار دیانتی را در کجا ببینیم؟

برنامه های زیادی هستند که شما می توانید عکس های بازیگران و مدلینگ های معروف را در آن ها ببینید. ما در این بخش از مقاله به شما خواهیم گفت که از طریق چه برنامه ‌هایی شما می‌ توانید این بازیگر معروف را ببینید که یکی از برنامه ‌هایی که عکس‌ های زیادی از افراد معروف در آن موجود می باشد گوگل است.

عکس های زیادی از این بازیگر معروف در گوگل موجود می باشد که شما می توانید عکس های او را مشاهده کنید. البته برنامه‌ های دیگری هم هستند که شما می توانید عکس این بازیگر معروف را در آنها ببینید. همانطور که گفتیم برنامه‌ های دیگری مانند فیس‌ بوک و توییتر و اینستاگرام و برنامه‌ های دیگری از این قبیل عکس های او را تماشا کنید.

پیج اینستاگرام آیلار دیانتی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که اکثر سلبریتی ها و هنرمندان سعی دارند در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشند و از طریق این شبکه اجتماعی به معروفیتشان بیفزایند. آیلار دیانتی نیز در این شبکه اجتماعی بسیار فعال بوده و موفق به دریافت تیک آبی اینستاگرام شده است.

یوتیوب آیلار دیانتی فعال است؟

یوتیوب آیلار دیانتی فعال است؟

یوتیوب یکی دیگر شبکه‌ های اجتماعی می باشد که اکثر مردم در آن فعالیت می‌ کنند و از طریق آن کسب درآمد می‌ کنند و می‌ خواهند از طریق این شبکه اجتماعی شناخته تر شوند. این بازیگر یکی از کسانی می باشد که در هیچ یک از شبکه‌ های اجتماعی فعالیت ندارد و فقط از طریق نقش‌ آفرینی در فیلم های پورن استار او را می‌ شناسند و هیچ گونه فعالیت مجازی انجام نمی دهد.

حاشیه های آیلار دیانتی بیشتر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

امروزه حاشیه های زیادی در رابطه با این مدل ایرانی شنیده می شود و همه می گویند که او فعالیت های نادرستی را انجام می دهد. یکی از حاشیه هایی که در رابطه با او شنیده می شد این بود که او با رابین ویلیامز رابطه دارد و دیانتی در سال ۲۰۰۴ به همه اعلام کرد که با این ستاره انگلیسی پاپ رابطه دارد که پس از مدتی این ادعاها و صحبت ها در رابطه با ویلیامز رد شد و خود او به همراه مدیر برنامه هایش این موضوعات را رد کردند.

یکی از حاشیه های دیگری که در رابطه با او شنیده می شد این بود که او مواد مخدر مصرف می کند و نمی تواند از مواد مخدر دست بکشد و سلامتی اش در حال حاضر در معرض خطر است. از دیگر حواشی هم می توانیم به پورن استار بودن او اشاره کنیم که در فیلم‌ های زیادی بازی کرده است.

مصاحبه با آیلار دیانتی

با این شخص مصاحبه هایی نیز انجام شده است و او در برخی از این مصاحبه ها در رابطه با فعالیت هایی که انجام می دهد و برنامه‌ هایی که در آینده قصد رسیدن به آن را دارد صحبت کرده است. در برخی از مصاحبه ها از او سوالات جنجالی و هیجانی زیادی پرسیدند که او در پاسخ به این سوال ها هیچگونه پنهان کاری نداشت و جواب تک تک این سوالات را به همه داد.

گرایش جنسی این مدل چیست؟

در رابطه با گرایش جنسی این مدل ایرانی می توانیم بگوییم که او در کنار مردها و زن ها در فیلم ها نقش آفرینی دارد و هم به مردها و هم زن ها تمایل جنسی دارد که این موضوع ذهن بسیاری از کاربران را درگیر خودش کرده بود.

لقب این مدل چیست؟

لقب این مدل چیست؟

در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که لقب این مدل چه می باشد و او را با چه نام هایی می شناسند پس همراه ما باشید تا از لقب های او نیز مطلع شوید. او سه لقب با نام‌ های مختلف دارد و مردم او را با این سه نام می‌شناسند. یکی از لقب های او که اکثر مردم را با این نام هنری می شناسند دیانا لی می باشد که این نام هنری را برای خودش برگزیده است. از دیگر لقب های او می توانیم به آیلار دیانتی اشاره کنیم که ۵۰ درصد مردم او را با این نام می شناسند و پرنسس دیانتی نیز از دیگر نام های هنری او می باشد که این سه لقب باعث شده است که شهرت وی بیشتر از قبل شود.

اخرین سفر آیلار دیانتی به ایران چه زمانی بود؟

در رابطه با آخرین سفری که ایلار به ایران داشت می‌توانیم بگوییم که او زمانی که ۱۶ سال سن داشت مجبور شد که به ایران بیاید و علت آمدن او به ایران این بود که باید پدرش را می دید و قصد داشت که در سن ۱۶ سالگی به ایران یک سفر داشته باشد و پس از دیدن پدرش از ایران برود. اما پس از اینکه او به ایران آمد پدرش به او گفت که باید در ایران بمانی و مجبور شد که به مدت دو سال در ایران بماند و از آنجایی که اصلاً مایل نبود در ایران ماندگار شود مجبور به این اقدام شد و تا سن ۱۸ سالگی در ایران ماند و این آخرین سفری بود که او به ایران داشت.

دوست پسر آیلار دیانتی کیست؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با دوست پسر او صحبت کنیم و بگوییم که با چه کسانی رابطه داشته است. مدتی شنیده می‌شد که آیلار دیانتی و رابی ویلیامز رابطه دارند و آن ها در سال ۲۰۰۴ با هم رابطه داشته اند که پس از مدتی این صحبت ها به پایان رسید و از آنجایی که ایلار این شایعه را ایجاد کرده بود رابین ویلیامز این حواشی را دنبال کرد و به همه اثبات کرد که با این شخص رابطه‌ای ندارد.

در واقع رابی ویلیامز ستاره انگلیسی موسیقی پاپ می باشد که مدیر برنامه هایش نیز اعلام کرد که آنها با هم هیچ رابطه ای ندارند. در حال حاضر مشخص نیست که او با چه کسی رابطه دارد و روابطش را در شبکه‌های اجتماعی بازگو نمی کند و روابط پنهانی را بیشتر می پسندد. آیلار دیانتی ویکی پدیا نیز اطلاعاتش کاملا در این سایت موجود می باشد.

این مدل در کدام کشور زندگی می کند؟

در حال حاضر او در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند و چندین سال است که محل سکونت او آمریکا می باشد و از طریق فعالیت هایی که در این کشور انجام می دهد کسب درآمد نیز می کند.

آیا آیلار دیانتی فیلم پورن بازی کرده است؟

آیا آیلار دیانتی فیلم پورن بازی کرده است؟

او در فیلم‌های زیادی نقش آفرینی کرده است و عمده ترین فعالیت او نیز در فیلم های پورن استار می باشد. او پس از اینکه به آمریکا رفت تصمیم گرفت در کنار مادرش زندگی کند و فعالیت در پورن استاری را آغاز کرد و چندین سال است که در این فیلم ها بازی می کند.

چرا این مدل در مراسم دختر شایسته نروژ رد شد؟

شرکت در مسابقات دختر شایسته نروژ یکی از هدف‌هایی بود که آیلار می‌خواست به آن برسد. اما در سال ۲۰۰۴ وقتی که در این مسابقات شرکت کرد متوجه شد که رد صلاحیت شده است و این موضوع باعث تعجب بسیاری از مردم شد که در پاسخ به این حواشی ها می‌توانیم بگوییم که کسانی که برگزار کننده این مسابقات بودند متوجه شدند که او در فیلم های پورن استار نقش آفرینی داشته است و این موضوع باعث شد که او را از این مسابقات رد کنند.

آهنگ آیلار دیانتی چه بود؟

او در موزیک ویدیو های زیادی به عنوان مدل نقش‌آفرینی کرده است و همچنین سابقه خوانندگی نیز دارد و در سال ۲۰۰۶ با بازخوانی آهنگی به نام پسرها (عشق دوران تابستان) یکی از کارهای پرطرفدار خواننده ایتالیایی را بازخوانی کرد و یکی دیگر از آهنگ های او به نام دست ها بالا می باشد که این ترک را با آرش، خواننده ایرانی خوانده است.

درآمد آیلار از کجاست؟

ثروت آیلار نامشخص است اما می توان بیان کرد که او ثروت خود را از بازی در فیلم های پورن، خوانندگی و مدلینگی بدست آورده است. همچنین بخشی از درآمد او از فعالیت در سایت شرط بندی پوکر می باشد! او یکی از پوکر باز های مبتدی می باشد که آرزوی حرفه ای شدن دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ایلار در چند سالگی به ایران رفت؟

  او زمانی که ۱۶ سال سن داشت تصمیم گرفت که برای دیدن پدرش به ایران برود.

 2. این مدل معروف در حال حاضر به چه فعالیت هایی می پردازد؟

  یکی از فعالیت های عمده او بازی در فیلم های پورن می باشد و در مدلینگی نیز فعالیت دارد.

 3. آیا او پس از سن ۱۸ سالگی به ایران بازگشته است؟

  وی پس از سن ۱۸ سالگی اش برای همیشه به آمریکا رفت و تاکنون به ایران بازنگشته است.

 4. چرا آیلار در مسابقات دختر شایسته نروژ رد صلاحیت شد؟

  به دلیل اینکه برگزار کنندگان مسابقات متوجه شدند که او در فیلم های پورن استار حضور دارد.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *