اسکار والدز رکورد دار مکزیکی در مسابقات جهانی بوکس

سایت betinoo.com تقدیم میکند

اسکار والدز ورزشکار فعال و سرشناس رشته ورزشی بوکس و از مبارزان سازمان های بوکس است که تا کنون در رقابت های متعددی شرکت کرده است. این ورزشکار دارای یک رکورد جذاب و ارزشمند می باشد که در ادامه مبحث آن حتماً اشاره خواهیم کرد.

اسکار والدز کیست؟

اسکار والدز کیست؟

اسکار والدز متولد 22 دسامبر 1990 در کشور مکزیک و در شهر نوگالس می باشد و هم اکنون 31 ساله می باشد. او برای شورای جهانی بوکس مبارزه می کند که یکی از 4 سازمان اصلی بوکس می باشد. این ورزشکار تا کنون در هیچ مصاحبه ی رسمی در مورد زندگی مشترک و ازدواج خود صحبتی را انجام نداده است اما به نظر می‌ رسد که این ورزشکار به تازگی ازدواج کرده است. این ورزشکار ۳۱ ساله دارای یک متر و ۷۰ سانتی‌ متر قد می باشد. اسکار والدز تا کنون به صورت رسمی در 26 مسابقه شرکت کرده است که به رکورد جذاب 100 درصد پیروزی در این مسابقات رسیده است و همین مسئله سبب مطرح شدن نام این ورزشکار و بوکسور مطرح طی سال های اخیر شده است. این ورزشکار تاکنون علاوه بر عناوین مختلفی که در رقابت های فردی کسب کرده‌ است، برای کشور مکزیک نیز عناوین مختلف و متعددی را کسب کرده است که در ادامه مطلب آن ها را عنوان خواهیم کرد.

عکس های اسکار والدز را در کجا ببینیم؟

این ورزشکار طی سال‌های اخیر پس از مسابقات مختلفی نامش بسیار مطرح شده است علاقه مندان مختلفی تمایل به تماشای عکس های این ورزشکار و شناخت بیشتری از این ورزشکار پیدا کرده‌ اند. این علاقه‌ مندان می‌ توانند برای مشاهده این عکس ها و همچنین اخبار و حواشی پیرامون این ورزشکار به موتور جستجوی گوگل و همچنین صفحه اینستاگرامی این ورزشکار مراجعه کنند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

علاقه مندانی که تمایل به دسترسی و دنبال کردن صفحه اینستاگرامی بهترین بوکسور را دارند می توانند جهت دنبال کردن صفحه اسکار والدز به برنامه اینستاگرام مراجعه کنند و به جستجوی نام این ورزشکار بپردازند.

اسکار والدز چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این ورزشکار تاکنون در ۲۶ مسابقه رسمی خود موفق به کسب رکورد صد در صد پیروزی شده است. وی هم چنین در سال های 2008 و 2010 در رقابت های بین المللی مختلف مدال طلا را برای کشور مکزیک به ارمغان آورده است. او هم چنین موفق به کسب مدال برنز در رده وزنی پر وزن در مسابقات جهانی بوکس آماتور و نقره خروس وزن بازی های پان آمریکن شده است.

اسکار والدز در چه رشته ای فعالیت دارد؟

اسکار والدز در چه رشته ای فعالیت دارد؟

اسکار والدز فعالیت حرفه ای خود را در رشته ورزشی بوکس انجام می دهد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

علاقه‌ مندان به اطلاع از نتایج این بوکسور میتوانند به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنند.

رقیب Óscar Valdez کیست؟

این ورزشکار دارای رقبای متعددی می باشد که از جمله سرشناس ترین آنها می توان به رایان گارسیا اشاره کرد.

اسکار والدز در کدام رده وزنی قرار دارد؟

این ورزشکار تاکنون در رده های وزنی مختلفی در رقابت‌های مختلف تیمی و فردی شرکت کرده است که از جمله این رده‌ های وزنی می‌ توان به خروس وزن و پر وزن اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. رده وزنی اسکار والدز چه می باشد؟

  او تا کنون در رده های خروس وزن و پر وزن در رقابت های مختلف شرکت کرده است.

 2. Óscar Valdez در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  این مبارز در 22 دسامبر 1990 به دنیا آمده است.

 3. اسکار والدز ملیت کدام کشور را دارد؟

  این ورزشکار در کشور مکزیک متولد شده است.

 4. Óscar Valdez در چند مسابقه پیاپی شکست نخورده است؟

  این ورزشکار در 26 مسابقه رسمی است که به پیروزی های پياپی دست پیدا کرده است.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *