انواع جدول سودوکو برای شرط بندی از ساده تا حرفه ای

سایت betinoo.com تقدیم میکند

اگر شما نیز از افرادی هستید که به دانستن در رابطه با بازی های مختلف علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. سودوکو یکی از بهترین بازی هایی می باشد که سال ها پیش اختراع شده و می تواند موجب افزایش قدرت تمرکز و همچنین هوش شما شود. در این مقاله قصد داریم در رابطه با این بازی جذاب و هیجان انگیز صحبت کرده و اطلاعاتی را در رابطه با آن به شما ارائه دهیم. در ادامه شما می توانید با مطالعه کردن این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این بازی بهره مند شوید.

سودوکو چیست؟

سودوکو چیست؟

حتما تا به حال نام بازی جذاب سودوکو را شنیده اید. این بازی یکی از بهترین بازی ها برای سرگرمی می باشد که می تواند برای تقویت هوش و استعداد ریاضی شما بسیار مفید باشد. از جمله سود هایی که این بازی می تواند به شما برساند، بالا بردن میزان تمرکز شما می باشد. همان طور که می دانید این بازی به صورت جدول های نه در نه طراحی شده است و شما باید از عدد شماره ۱ تا ۹ را به شکلی در این خانه ها قرار دهید که در ردیف های افقی و عمودی عددی مشابه با آن پیدا نشود. این بازی علاوه بر این که برای هوش ریاضی شما مفید می باشد، موجب بالا رفتن دقت شما نیز می شود‌. در ادامه می خواهیم در رابطه با این بازی توضیحات بیشتری را به شما ارائه بدهیم. پس لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش بازی سودوکو

راه ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها آموزش های مختلف بازی سودوکو را ببینید. یکی از این راه ها مراجعه کردن به سایت ها و صفحه های مختلف اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده سایت های مرتبط با آموزش این بازی را پیدا کرده و آن ها را مطالعه کنید. همچنین شما می توانید در جدول ها و مجله های مختلفی که برای این بازی طراحی شده است نیز آموزش ها و راهنمایی های لازم بازی سودوکو را بخوانید. همان طور که در قسمت بالا تر نیز به آن اشاره کردیم این بازی در جدول های ۹ در ۹ طراحی شده است و این اعداد باید طوری در خانه ها قرار بگیرند که هیچ عدد تکراری در ردیف های افقی و عمودی پیدا نشود.

بازی سودوکو ساخت کدام کشور است؟

یکی از رایج ترین سوال هایی که در رابطه با بازی سودوکو وجود دارد این است که این بازی ساخت چه کشوری می باشد؟ در رابطه با این سوال جست و جو های بسیار زیادی را انجام دادیم و متوجه شدیم که اولین بار این بازی توسط یک مجله آمریکایی در سال ۱۹۷۹ منتشر شده است. البته پس از آن نیز مجله های چینی و فرانسوی با انتشار پی در پی این جدول باعث شدند که سودوکو تبدیل به یک بازی هیجان انگیز جهانی شود. یکی از دلایلی که باعث شد این بازی تبدیل به یکی از بهترین سرگرمی ها شود تقویت آی کیو افراد می باشد به شکلی که دانشمندان عقیده دارند بازی سودوکو می تواند مغز انسان را ده سال جوان تر کند.

آیا این بازی به صورت آنلاین هم وجود دارد؟

آیا این بازی به صورت آنلاین هم وجود دارد؟

برخی از افراد این سوال را دارند که آیا می توان این بازی جذاب را به صورت آنلاین نیز اجرا کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بازی سودوکو یکی از بهترین بازی هایی می باشد که هم به صورت کاغذی و هم به صورت آنلاین قابل دسترسی می باشد. شما می توانید این بازی را در سایت های مختلف اینترنتی دانلود کرده و به صورت آنلاین آن را اجرا کنید و ساعت ها با آن سرگرم شوید.

بازی سودوکو را چگونه دانلود کنیم؟

شاید از خود این سوال را بپرسید که چگونه می توان بازی سودوکو را دانلود کرد؟ شما برای این که این بازی را دانلود کنید می توانید به سایت ها و صفحه های مختلف اینترنتی مراجعه کنید. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در سایت های مختلف این بازی را پیدا کرده و آن را دانلود نمایید. همچنین شما می توانید با مراجعه کردن به برنامه های مختلفی مانند بازار و مایکت نیز بازی جذاب سودوکو را پیدا کنید و در صورت تمایل و علاقه مندی آن را دانلود کنید.

تعداد نفرات مورد نیاز برای این بازی چقدر است؟

برخی از افراد این گونه گمان می کنند که بازی سودوکو یک بازی جمعی و یا گروهی می باشد. در حالی که این بازی به این شکل نبوده و هرکس می تواند به صورت جداگانه و فردی با آن بازی کند. البته این به آن معنا نیست که سودوکو فقط یک بازی تک نفره باشد، بلکه افراد می توانند با کمک یک دیگر نیز با آن بازی کنند.

تاریخچه بازی سودوکو

تاریخچه بازی سودوکو

جالب است بدانید که نام سودوکو در واقع یک عبارت ژاپنی می باشد که مخفف شده کلمه سوجی وا دو کوشین نی کاگیرو است. در واقع این کلمه ها در کنار یک دیگر به معنای “ارقام باید تنها باشند” می باشد. این بازی جذاب برای اولین بار در سال ۱۹۷۹ در یک پازل آمریکایی منتشر شده است. پس از آن نیز یعنی از سال ۱۹۸۶ به صورت مستمر و پی در پی مجله های فرانسوی و ژاپنی با منتشر کردن این جدول ها باعث گسترش آن در جهان شدند. جالب است بدانید که این سرگرمی هیجان انگیز در سال ۱۳۸۵ برای اولین بار در روزنامه همشهری به چاپ رسید و در ایران نیز تبدیل به یکی از سرگرمی های معروف و پر طرفدار شد.

نام قدیمی بازی سودوکو چه بود؟

برخی از افراد گمان می کنند که بازی سودوکو نیز دارای نام های دیگری در زمان قدیم بوده است‌. در این رابطه تحقیق ها و جست و جو های زیادی را انجام دادیم و متوجه شدیم که این بازی نام دیگری نداشته و از همان ابتدا با نام سودوکو شناخته شده است.

نام قدیمی بازی سودوکو چه بود؟

این بازی چه قوانینی دارد؟

اگر دوست دارید که از قانون های این بازی اطلاع پیدا کنید در این قسمت می خواهیم به آن اشاره کنیم. همان طور که در قسمت های بالا تر نیز ذکر کردیم مهم ترین قانون این بازی آن می باشد که عدد های تکراری نباید در ردیف های افقی و یا عمودی در کنار یک دیگر قرار گرفته باشند. در واقع بهتر است بگوییم تنها قانون و اصلی ترین قانون در این سرگرمی جذاب و هیجان انگیز همین موضوع می باشد که رعایت آن شرط اصلی می باشد.

عکس بازی سودوکو را در کجا مشاهده کنیم؟

راه ها و روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها عکس ها و تصویر های زیادی را از این بازی تماشا کنید. یکی از این راه ها مراجعه کردن به سایت های اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در سایت ها و صفحه های مختلف این عکس ها را پیدا کرده و مشاهده کنید. همچنین شما می توانید در برخی از پیج های اینستاگرامی نیز عکس های بسیار زیادی را از این بازی ببینید. در این قسمت از مقاله می خواهیم یکی از عکس های جذاب و با کیفیتی که از بازی سودوکو برای شما تهیه کرده ایم را نشان بدهیم. در ادامه شما می توانید این عکس را مشاهده کنید.

قیمت بازی سودوکو چقدر است؟

قیمت بازی سودوکو چقدر است؟

یکی از رایج ترین سوال هایی که در رابطه با بازی سودوکو وجود دارد این است که ارزش و بهای این بازی چقدر می باشد؟ برای پاسخ به این سوال به سایت های مختلف و برنامه های مختلف اینترنتی مراجعه کردیم. جالب است بدانید که این بازی جذاب در قیمت های مختلف طراحی شده و در اختیار برنامه ها قرار گرفته است. ارزش و بهای بازی سودوکو از ۷۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر می باشد.

بازی سودوکو را چگونه خریداری کنیم؟

اگر شما نیز به تهیه کردن این بازی علاقه دارید در این قسمت می خواهیم به نحوه خریداری آن اشاره کنیم. در واقع بهتر است بگوییم که برای خرید کردن بازی سودوکو به برنامه هایی مانند دیجی کالا مراجعه کنید. شما می توانید از طریق ثبت سفارش خود در این برنامه، بازی مورد نظر خود را تهیه کنید. البته لازم به ذکر است که بازی سودوکو برای سن های مختلف متفاوت می باشد و نحوه ساختار آن برای کودکان فرق می کند.

سوالات متداول

 1. بازی سودوکو برای همه سنین مانند یک دیگر می باشد؟

  جالب است بدانید که بازی سودوکو برای افراد مختلف در سن های مختلف طراحی شده است و بازی آن برای کودکان متفاوت می باشد.

 2. بازی سودوکو نخستین بار در چه سالی منتشر شده است؟

  بازی سودوکو برای اولین بار در سال ۱۹۷۹ توسط یک پازل آمریکایی منتشر شده است.

 3. قیمت این بازی چه اندازه تعیین شده است؟

  ارزش و بهای این بازی در برنامه دیجی کالا از ۷۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان مشخص شده است.

 4. اصلی ترین قانون در بازی سودوکو چه می باشد؟

  از اصلی ترین و مهم ترین قانون های این بازی این است که در ردیف های افقی و عمودی نباید هیچ عدد مشابهی در کنار یک دیگر قرار بگیرد.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *