برایان اورگاتا (brian ortega) قویترین رزمی کار آمریکایی

سایت betinoo.com تقدیم میکند

برایان اورگاتا یکی از رزمی کاران حرفه ای رقابت های mma است. این مبارز تا به امروز بازی های زیادی را در فدراسیون ufc (ufc چیست) انجام داده است و توانسته است نامش را به عنوان یکی از بهترین و حرفه ای ترین مبارزان در دسته پر وزن ufc ثبت کند.

برایان اورگاتا کیست؟

برایان اورگاتا کیست؟

در بیوگرافی Brian Orgata آمده است که او در تاریخ 21 ماه فوریه سال 1991 به دنیا آمده است. این مبارز اهل کشور آمریکا است و امروزه با پرچم این کشور در رقابت ها حضور دارد. شهر محل تولد این مبارز، سن پدرو واقع در ایالت کالیفرنیا آمریکا بوده است.  اگر می خواهید برای شرط بندی ufc روی بازی های این فایتر اقدام کنید می توانید همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.

عکس های برایان اورگاتا را در کجا ببینیم؟

امروزه سایت های زیادی در زمینه زندگینامه و بازی های این مبارزان هنر های رزمی ترکیبی فعالیت می کنند. تصاویر و زندگینامه این مبارزان، مانند برایان را می توانید در این سایت ها وبلاگ ها مشاهده نمایید. در این مورد مراجعه به ویکی پدیا Brian Orgata هم کمک فوق العاده ای به شما می کند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

برایان ینستا نسبتا فعالی دارد و سعی می کند تا با انتشار تصاویر و ویدیو هایی در قالب پست و استوری با طرفدارانش در ارتباط باشد. پیج اینستاگرام این مبارز محبوب را می توانید با سرچ کردن نامش در این پلتفرم محبوب پیدا کنید.

برایان اورگاتا چه افتخاراتی به دست آورده است؟

اوگاتا با این که سن زیادی ندارد اما توانسته است در رقابت های mma در طول این سال ها افتخارات زیادی را کسب کند. او در رشته های ورزشی مختلفی کار کرده است اما در هنر های رزمی ترکیبی توانسته است به پیروزی ها و افتخارات زیادی دست پیدا کند. نام او بار ها در جایگاه نفرات نخست مسابقات ufc در جدول ثبت شده است.

برایان اورگاتا در چه رشته ای فعالیت دارد؟

رشته اصلی ورزشی این مبارز هنر های رزمی ترکیبی است. او علاوه بر این ورزش در رشته هایی مانند جوجیتسو و بوکس نیز از بهترین های آمریکا است. همسر Brian Orgata در مصاحبه ای در سال گذشته خبر از روی آوردن اورگاتا به ورزش کشتی نیز داد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مبارزات برایان اورگاتا را می توانید از سایت های مختلف ورزشی در گوگل تماشا کنید. سایت اصلی ufc نیز تمامی این مسابقات هنر های رزمی ترکیبی مبارزان را به طور کامل پوشش می دهد.

رقیب برایان اورگاتا کیست؟

رقیب برایان اورگاتا کیست؟

با سرچ کردن Brian Orgata ویکی پدیا می توانید گزارشات کامل بازی های این فایتر حرفه ای را در سایت های مربوطه مشاهده کنید. یایر رودریگز را می توان اصلی ترین رقیب این مبارز تلقی کرد.

برایان اورگاتا در کدام رده وزنی قرار دارد؟

قد برایان اورگاتا و وزن او سبب شده است تا در این سال ها او در دسته وزنی سبک وزن و میان وزن های رقابت های ufc بازی کند. ثروت برایان اورگاتا از راه بازی در این دسته وزنی به دست می آید.

سوالات متداول

 1. برایان اورگاتا در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  که او در تاریخ 21 ماه فوریه سال 1991 به دنیا آمده است.

 2. این فایتر با چه ملیتی در رقابت ها حاضر می شود؟

  این مبارز اهل کشور آمریکا است و امروزه با پرچم این کشور در رقابت ها حضور دارد.

 3. اورگاتا در چه شهری به دنیا آمده است؟

  شهر محل تولد این مبارز، سن پدرو واقع در ایالت کالیفرنیا آمریکا بوده است.

 4. این مبارز حرفه ای در چه دسته وزنی بازی می کند؟

  او در دسته وزنی سبک وزن و میان وزن های رقابت های ufc بازی کند.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.