بیوگرافی و عکس های نگین عابد زاده قبل از عمل زیبایی

امروزه، فضا های مجازی به خصوص اینستاگرام، از محبوبیت خاصی در بین جهانیان، برخوردار است. به طوری که ۵۴ در صد از جوانان ایرانی، به طور متوسط نیمی از زمان خود را صرف این استفاده از این فضا می کنند. پس از فیلتر شدن تلگرام در ایران، استفاده از اینستاگرام، ۳۲ درصد افزایش پیدا کرده است. همین امر سبب شد که بسیار از افراد در این فضا شروع به فعالیت و کسب در آمد کنند. نگین عابد زاده یکی از صدها سلبریتی های اینستاگرام می باشد که از این فضا درآمد دارد و از همین طریق برای بسیاری، به عنوان یک چهره ی شناخته شده، حساب می شود.

نگین عابد زاده دختر کیست

نگین عابد زاده دختر کیست

نگین عابد زاده متولد شده ی منطقه ی ساقدوش استان تهران است و دوازهمین روز از دی ماه سال ۱۳۷۲، تاریخ تولد او می باشد. از او به عنوان یکی از بلاگر های معروف و تاثیر گزار اینستاگرام، نام برده می شود. او از کودکی علاقه ی شدیدی به عکاسی داشت که همین امر سبب شد که دانشگاه را در رشته ی گرافیک ادامه دهد و مدرک فارغ التحصیلی لیسانس این رشته را از آن خود کند. پس از اتمام تحصیلش شروع به عکاسی، کرد. ابتدا عکس هایش مضامینی هم چون حیوانات و طبیعت داشت. اما پس از مدتی تصمیم گرفت که خودش، به عنوان مدل، در عکس هایش دیده شود.

نگین عابد زاده فعالیت جدی و رسمی خود را در اینستاگرام، پس از ازدواجش آغاز کرد. مدتی پس از شناخته شدن این چهره و شروع محبوبیتش در بین علافه مندان، شایعه ای مبنی بر اینکه، او دختر احمد رضا عابد زاده است، منتشر شد. احمد رضا عابد زاده، یکی از چهره های مطرح و محبوب فوتبالی می باشد. او دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران بود و در تیم های استقلال و پرسپولیس فعالیت داشته است. اما این شایعه ها تکذیب شد و تنها ارتباط آن دو با هم، شباهت نام خانوادگی می باشد و هیچ گونه نسبت فامیلی بین نگین عابد زاده و احمد رضا عابد زاده، تایید نشده است.

نگین عابد زاده و همسرش

نگین عابد زاده خیلی سریع به عنوان یک اینفلوئنسر اینستاگرامی شناخته شد. و مسلما طرفداران زیادی پیدا کرد که علاقه مند به زندگی شخصی او بودند. به گفته ی نگین آشنایش با همسرش به زمان مدرسه بر می گردد. در سال ۱۳۸۷ نگین عابد زاده با همسرش، آشنا می شود و حدود ۸ سال به عنوان دوست، رابطه ی عاشقانه بین آن ها شکل می گیرد و تصمیمشان مبنی بر ازدواج به صورت جدی پیش می رود. نگین عابد زاده در حالی که تنها ۲۱ سال داشت، با احمد رضا خادمیان ازدواج کرد. شروع محبوبیت و شناخته شدن او در فضای اینستاگرام نیز به بعد از ازدواجش و زمانی که عکس هایی با مضمون عاشقانه در این فضا منتشر کرد، بر می گردد. برای مشاهده این عکس ها می توانید به اینستاگرام نگین عابد زاده مراجعه کنید.

نگین عابد زاده با احمد رضا خادمیان تنها ۳ سال اختلاف سنی دارو و همسرش ۳ سال از او با تجربه تر می باشد. احمد رضا خادمیان در اردیبهشت سال ۶۹ هجری شمسی و در تهران، دیده به جهان گشوده است. او کار کردن را به تحصیل، ترجیح داد و وارد باز کار شد. او در ابتدا همراه با پدربزگش کار می کرد. پس از مدتی تصمیم گرفت تا در کنار مادرش، به کار بپردازد و با او همکار شود. پس از ازدواجش با نگین عابد زاده، مسیر شغلی او نیز تغییر کرد و همراه با برادر همسرش، به تاسیس یک کافی شاپ با نام پرشین در تهران، اقدام کردند. نگین نیز تا مدتی با همسر و برادرش همکاری می کرد. فعالیت های نگین عابد زاده، نقش چشم گیری در شناخته شدن این کافی شاپ داشت و مشتریان زیادی را به سمت آن روانه کرد.

کافی شاپ رئال، از دیگر شعبه های کافی شاپ آن ها می باشد که با درآمدی که از اولین کافی شاپشان به دست آوردند، به تاسیس آن پرداختند. شهرت کافی شاپ رئال به قدری زیاد شد، که هم اکنون میزبان بسیاری از سلبریتی های ایران می باشد. نام این کافی شاپ که با نام یک شخصیت فوتبالی مشهور، شباهت دارد، باعث شد که مشتریان زیادی که علاقه مند به آن بازیکن هستند، به دلیل علاقه ی قلبی، مشتریان ثابت آن شوند. همچنین این زوج نیز از طرفداران پروپا قرص مسابقات فوتبال هستند. احمد رضا به تیم استقلال و نگین به پرسپولیس علاقه ی شدیدی دارد و کری خواندن آن ها برای یک دیگر، می تواند برای مخاطبانشان دلنشین و جالب باشد.

احمد رضا خادمیان نیز همراه با همسرش، در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. و مدتی شایعاتی درباره ی مدلینگ بودن او به راه افتاد که تناسب اندامش منشاء این شایعات بود. ولی این صحبت ها در حد همان شایعه باقی ماند. نگین عابد زاده به دلیل ارتباط صمیمی و بدون تکبری که با مخاطبانش برقرار می کند، بسیار در نزد آن محبوب است و هم اکنون ۱ میلیون ۴۰۰ هزار مخاطب، او را دنبال می کنند. خبر بسیار جالبی که از این زوج منتشر شده است، فرزند آن هاست. 《دیار》 نامی است که نگین عابد زاده و احمد رضا خادمیان برای پسرشان انتخاب کرده اند و اولین فرزندشان در تاریخ ماندگار ۹۹/۹/۹، به این دنیا قدم گذاشت.

عکس عروسی نگین شاخ اینستاگرام

عکس عروسی نگین شاخ اینستاگرام

پس از ازدواج نگین عابد زاده با احمد رضا خادمیان و شناخته شدن و محبوبیت این زوج در فضای اینستاگرام، بسیاری از علاقه مندان و طرفدارانشان فن پیج هایی در اینستاگرام برای آن ها ساختند و از عکس های عروسی آن ها در این گونه پیج ها بسیار استفاده شد. عکس عروسی باشکوه این زوج خیلی زود با عنوان های هشتگ های ترند شده، منتشر و دست به دست شد که بسیاری از مخاطبانشان با همین عکس ها، اقدام به دنبال کردن آن ها کردند. دلیل این ها را می توان، عروسی باشکوه و مدرن و همچنین لباس عروس و مدل میکاپی که این روز ها بسیار محبوب و ترند شده، دانست. همچنین شاید جالب باشد بدانید که مراسم ازدواج آن ها در در تاریخ ۲۳ بهمن ماه سال ۹۳ هجری شمسی، برگزار شد و این تاریخ با تاریخ اولین دیدار و آشنایی این زوج دلنشین، برابری می کند.

مصاحبه با نگین عابد زاده

محبوبیت این زوج، نظر بسیاری از برنامه سازان مختلف را به سوی خود سوق داد، و سبب شد که در صدد انجام مصاحبه با نگین عابد زاده و احمد رضا خادمیان، بر آیند. اولین مصاحبه با این زوج، در تاریخ سی اُمین روز تیر ۹۶، انجام گرفت. شبکه ی با مد، سومین قسمت برنامه ای با نام 《شما؟ 》را به این زوج اختصاص داد. مصاحبه ی این زوج در قسمت کلیپ های هنری منتشر شده است. در طی این مصاحبه آن ها از شروع رابطه ی عاشقانه شان و در نهایت ازدواج، صحبت کردند. آن ها از کلکل کردن و کری خواندن برای یک دیگر در هنگام دربی نیز سخن به میان آوردند. زیرا همان طور که ذکر شد، آن طرفدار دو تیم ضد هم هستند و هیچ گاه بر سر این موضوع به توافق نمی رسند.

نگین عابد زاده در طی این مصاحبه از استرسش در مراسم خاستگاری صحبت کرد و اعلام کرد که خانواده ها بر سر مهریه به توافق نمی رسیدند. نظر خانواده ی نگین بر روی ۵۰۰ سکه و نظر خانواده احمد رضا ۱۱۴ سکه بوده است. که در نهایت با صحبت های بسیاری، هر دو خانواده بر ۳۱۳ سکه راضی شدند. اما پس از خواندن خطبه در محضر، مادر نگین عابد زاده، تمام مهریه را به اقای داماد بخشید. نگین عابد زاده همچین ذکر کرد، که در دوران دوستی با آقای خادمیان، بحث و مجادله های زیادی داشته اند و تصمیم به جدایی گرفتند. این جدایی تنها ۶ ماه طول کشید و مقدمه ای شد برای فهمیدن اینکه چقدر عاشقانه همدیگر را دوست دارند و خود را برای یک زندگی مشترک آماده کردند.

نگین عابد زاده قبل از عمل

نگین عابد زاده قبل از عمل

نگین عابد زاده از کودکی نسبت به فرم بینی خود ناراضی بود. اما به دلیل سن پایینش مجبور شد که تا یک سن متعارف صبر کند. در نهایت با کشمکش های فراوان توانست در ۱۵ سالگی، روی بینی خود جراحی زیبایی انجام دهد. به گفته ی خودش سایز بینی طبیعی اش برای صورتش بسیار بزرگ بوده و همین امر موجب نارضایتی وی از چهره اش می شده است. هم اکنون علاوه بر جراحی بینی، تزریق ژل به چانه و زوایه سازی صورت نیز در عکس هایش به چشم می خورد.

سوالات متداول

شناخته شدن جدی نگین عابدزاده در فضای مجازی به چه دورانی بر می گردد؟

نگین عابدزاده پیج اینستاگرام خود را در سال ۹۲ راه اندازی کرد که این امر نشان می دهد فعالیت رسمی او به عنوان یک بلاگر، به بعد از ازدواجش بر می گردد. وی با به اشتراک گذاری عکس های رابطه عاشقانه اش با همسرش و زندگی روزمره اش، به محبوبیت رسید.

نگین عابدزاده با احمد رضا عابد زاده چه نسبتی دارد؟

مدتی شایعه ای در مورد نگین و احمد رضا عابد زاده، منتشر شده بود که رابطه ی پدر و فرزندی را برای آن دو مطرح می کرد. اما طولی نکشید که این شایعه تکذیب شد و شباهت آن دو تنها نام خانوادگی آن هاست و هیچ گونه نسبت خونی با یکدیگر ندارند.

آیا نگین عابد زاده و همسرش، صاحب فرزند هستند؟

بله؛ نگین عابد زاده از اولین روز بارداری این خبر را با مخاطبانش در میان گذاشت و در نهایت در تاریخ ۹۹/۹/۹ اولین فرزندشان با نام دیار، به دنیا آمد.سوالی اضافه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.