رقص جدید شاداب فراهانی که باعث دستگیری او شد + عکس و فیلم

سایت betinoo.com تقدیم میکند

شاداب فراهانی یک دنسر ایرانی است که گفته می شود در تهران متولد شده و اغاز به کار کرده است. شاداب فراهانی حدود 26 سال سن داشته و اکنون مربی رقص است.

شاداب فراهانی کیست؟

شاداب فراهانی کیست؟

این دنسر با نام مستعار شاداب شکیب در ابتدا کارش را با دابسمش هایی که در فضای مجازی منتشر می کرد به دست آورد. این فرد اکنون حدود 26 سال سن داشته و گفته می شود در تهران به دنیا آمده است. علاوه بر فعالیت در فضای مجازی باشگاه رقص نیز دارد و در آن جا به آموزش رقص می پردازد. بعد از مدت نه چندان طولانی با دیدن این که روز به روز تعداد دنبال کننده هایش افزایش می یافت به این فکر می افتد که تغییر موضع داده و در پیجش آموزش رقص اجرا کند. در این پست به معرفی بهترین و مشهورترین رقاص ایرانی می پردازیم. اکنون با گسترش فناوری و تکنولوژی و گسترش یافتن علم و استفاده کردن از گوشی های هوشمند و پیشرفته و فعالیت گسترده در فضای مجازی از جمله برنامه محبوب اینستاگرام برای همه فراهم شده است. عده ای از افراد و بلاگرهای شبکه مجازی با منتشرکردن آموزش های انواع رقص، محبوب شده و توانسته اند هواداران و طرفداران زیادی را به سمت و سوی خود بکشانند یکی از این دنسرهای معروف شاداب فراهانی است.

عکس های جدید شاداب فراهانی را در کجا ببینیم؟

این دختر با استعداد در پیج شخصی اش عکس های فراوانی از خود در فصل های مختلف منتشر کرده است. آخرین عکسی که تا به این هنگام از خود منتشر کرده روی یه ماشین قرمز با لباس رنگی با رنگ های مختلف تابستانی است. این شخص در استوری هایش نیز فیلم آموزش کسانی که تحت آموزش خود بوده اند، را گذاشته و در بخش علاقه مندی های استوری اش ذخیره کرده است. شما کاربران عزیز هم اکنون می توانید به ادرس پیج این رقاص معروف رفته و از عکس هایش دیدن فرمایید.

آدرس پیج اینستاگرام شاداب فراهانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام شاداب فراهانی چیست؟

شاداب فراهانی در حال حاضر با پیج اصلی به نام shadab.dancemusic به فعالیت رقص خود ادامه می دهد. وی با انتشار عکس ها و فیلم های خود کاربران زیادی را به سوی خود کشانده و روز به روز شهرتش در عرصه رقص و مربی گری افزون تر می شود. اکنون در پیج شخصی اش 117 هزار دنبال کننده و 151 نفر دنبال شونده داشته و حدود 82 پست را در این پیج منتشر کرده است.

یوتیوب شاداب فراهانی فعال است؟

این دختر در یوتیوب نیز فعال است و عکس ها و ویدیوهایش را در برنامه یوتیوب نیز به اشتراک می گذارد. گفته می شود اولین پست هایش را در اینستاگرام گذاشته و بعد همان پست ها را در برنامه یوتیوبش بارگزاری می کند. شما هم اکنون می توانید در بخش جست و جوی نام کاربری یوتیوب نام این رقاص را جست و جو کرده و از عکس ها و ویدیوهایش دیدن فرمایید.

درآمد این دنسر از کجاست؟

این دنسر درآمد زیادی از راه رقص به دست می آورد. شاداب فراهانی مربی رقص بوده و خیلی ها بر این باورند که شاداب فراهانی استاد رقص و شاخ رقص اینستاگرام است. با توجه به این که او علاوه بر فعالیت در فضای مجازی باشگاه رقصی برای خود دارد و در آن جا به آموزش انواع رقص های دو نفره و تکی می پردازد با توجه به شهرتی که دارد هزینه آموزش کلاس هایش بالا بوده و درآمد زیادی به دست می آورد.

مسدود شدن پیج این مربی رقص به چه علت بود؟

مسدود شدن پیج این مربی رقص به چه علت بود؟

این دخترمربی و معلم رقص بوده که عکس ها و کلیپ های رقصش را در برنامه های مجازی نظیر یوتیوب و اینستاگرام بارگذاری می کند. زمانی که پیج قبلی شاداب دنس حدود 441 هزار دنبال کننده داشت  با پیامی بر روی پیجش رو به رو شد و صفحه زرد رنگی بر روی عکس پروفایل نمایشی شاداب گذاشته شد با عنوان: این صفحه به علت انتشار محتوای مجرمانه به دستور محترم قضایی مسدود گردید. تاکنون خبر موثقی در مورد علت مسدود شدن پیج شاداب فراهانی منتشر نشده و شایعات زیادی در این باره درست شد.

شاداب فراهانی به کدام کشور مهاجرت کرد؟

بعد از مسدود شدن پیج شاداب فراهانی و دستگیرشدن این رقاص و دیگر رقاص ها شایعه ای مبنی بر مهاجرت او به ترکیه صورت گرفت اما تاکنون اخبار موثقی از این خبر تأیید و یا رد نشده است. گمان برده می شود که این دنسر در ترکیه زندگی می کند.

حاشیه های این دنسر درباره چه موضوعاتی است؟

در مورد این رقاص هم مانند دیگر کاربران معروف در برنامه اینستاگرام حاشیه های درست و غلطی در فضای مجازی انتشار یافت. حاشیه هایی مبنی بر دستگیری شاداب فراهانی همراه دیگر رقاص ها نظیر: مائده و الناز قاسمی در فضای مجازی پیچید. بعد از بازجویی هایی که با این رقاص ها و بازخوردهایی که از این ها شد بعد از تمام شدن محکومیت عده ای از این رقاص ها به ترکیه و دیگر کشورها مهاجرت کردند و آزادانه به رقاصی پرداختند.

آیا تابحال مصاحبه ای با شاداب فراهانی انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با شاداب فراهانی انجام شده است؟

با مصاحبه ای که با این دنسر صورت گرفت چنین بیان کرد: من در ابتدا با دابسمش هایی که در فضای پر تعامل اینستاگرام منتشر می کردم مشهور شدم و خیلی سریع در مدت زمان اندکی دنبال کننده هایم افزایش یافت من حدود 72 هزار دنبال کننده داشتم. من هیچ وقت فکرش را نمی کردم که یک روزی برسد که مرا با نام شاخ اینستاگرام و شاخ مجازی بشناسند. وقتی دیدم در صفحه اینستاگرامم دنبال کنندگان روز به روز افزایش می یابند برای من به شدت جالب شد. من در آن موقع برنامه ریزی از پیش تعیین شده و یا این که بخواهم یکی از شاخ های مجازی شوم، نداشتم. کمی در آن زمان احساس خودنمایی به من دست داده بود اما خیلی زیاد نبود و در حد نرمال و معمولی بودم.

همسر شاداب فراهانی کیست؟

شاداب فراهانی تاکنون با همراه مردی عکسی در فضای مجازی منتشر نکرده و خبری از ازدواجش در فضای مجازی منتشر نشده است. با شنیدن خبر موثقی از ازدواج این رقاص حتماً این پست را بروز رسانی خواهیم کرد. این دنسر جوان تا کنون خبری از ارتباط عاشقانه خود منتشر نکرده است و همچنان مجرد است.

لایو شاداب فراهانی درباره چه موضوعاتی است؟

لایو شاداب فراهانی درباره چه موضوعاتی است؟

شاداب فراهانی در پیج اینستاگرامش روزانه لایو های زیادی از خود به نمایش می گذارد و از رقصنده هایی که زمانی شاگرد خود بودند دعوت به عمل می آورد تا در این لایو مهارت خود در رقص را نشان کاربران بدهند. لایو های این رقاص دوست داشتنی اکثرا در مورد انسانیت، شجاعت، حقوق زنان و معرفی انواع رقص و نحوه تمرین کردن در خانه است. او هم چنین برای جذب بیش تر شاگران، زمینه لایوش را اکثراً باشگاه رقصش قرار می دهد.

رقص شاداب فراهانی را در کجا ببینیم؟

رقص شاداب فراهانی را در کجا ببینیم؟

شاداب فراهانی در پیج یوتیوب و هم چنین در پیج اینستاگرامش ویدیوهای رقص زیادی را از خود به اشتراک گذاشته است. شاداب فراهانی در رقص هایش پر انرژی و مانند اسمش شاداب بوده و همین شور و علاقه باعث بیش تر شدن هواداران وی شده است. از آن جا که نمی توان این فیلم ها را از اینستاگرام دانلود کرد، شاداب فراهانی در بخش بیوگرافی اینستاگرامش لینک کانال تلگرامی اش را گذاشته و مخاطبان می توانند در این کانال عضو شده و رقص هایش را دانلود نمایند.

کانال رقص شاداب فراهانی در تلگرام چه نام دارد؟

این فرد رقاص مشهور و محبوب ایرانی علاوه بر فعالیت در فضاهای مجازی مثل اینستاگرام و یوتیوب در برنامه های دیگری از جمله تلگرام نیز کانال مخصوصی برای خود دارد. نام این کانال را در پیج شخصی اش در بخش بیوگرافی گذاشته است. بعد از یوتیوب و اینستاگرام، این سلبریتی در برنامه تلگرام نیز فعالیت خوبی از خود نشان داده است آدرس کانال رقص شاداب فراهانی shadab.dancemusic بوده و حدود 30 هزار نفر در این کانال رقص تلگرامی عضو هستند.

سوالات متداول

 1. شاداب فراهانی چند سال داشته و در کجا ساکن است؟

  اکنون شاداب فراهانی حدود 26 سال سن داشته و خبر مؤثقی از اقامت وی گزارش نشده است. در مورد زندگی شاداب فراهانی خبر های زیادی منتشر نشده، اما بعد از دستگیری عده ای از رقاص ها از جمله شاداب فراهانی گفته می شود که به ترکیه مهاجرت کرده که امکان کذب بودن این خبر نیز وجود دارد.

 2. شاداب فراهانی در برنامه تلگرام کانالی دارد؟

  یکی از مشکلات اینستاگرام برای کاربران دانلود نشدن کلیپ ها ویدیوها در این برنامه است. شاداب فراهانی با دانستن این موضوع کانال تلگرامی مخصوصی برای خود ساخته که در آن جا فیلم های رقصش را بارگذاری می کند. آدرس این کانال t.me/shadab.dancemusic می باشد.

 3. بعد از مسدود شدن پیج شاداب فراهانی، دیگر در فضای مجازی ویدیویی منتشر نکرد؟

  بعد از گذشت دوران محکومیت این رقاص، بعد از مدت تقریبا کوتاهی دوباره پیج جدیدی با نام shadab.dancemusic باز کرده و دوباره دنبال کننده هایش افزایش پیدا کرد. اکنون نیز در این پیج فعالیت می کند و کلیپ هایش را در این برنامه منتشر می کند.

 4. شاداب فراهانی به جز فعالیت در اینستاگرام چه شغلی دارد؟

  شاداب فراهانی علاوه بر فعالیت در برنامه محبوب اینستاگرام، باشگاه رقصی برای خود داشته و فیلم هایی با شاگردان خود در مجازی منتشر می کند و با این تبلیغ روز به روز به تعداد شاگردان این رقاص معروف افزوده می شود.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.