عمل بینی ساقی حاجی پور به همراه بیوگرافی و حواشی عجیب او

سایت betinoo.com تقدیم میکند

در ادامه بررسی اخبار سلبریتی ها تصمیم داریم پیرامون زندگی نامه ساقی حاجی پور اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم. با توجه به آنکه Saghi Hajipour مدت زمان طولانی نیست که به شهرت رسیده است، بسیاری از افراد او را نمی‌ شناسند. اما چهره او را در فیلم هم گناه دیده اند. به خاطر همین احتمالاً کنجکاو هستند که بدانند این چهره جدید چه کسی می باشد. بنابراین ما در این مقاله به معرفی این بازیگر محبوب پرداخته ایم. پس از شما می‌ خواهیم که تا انتها ما را همراهی کنید.

ساقی حاجی پور کیست؟

ساقی حاجی پور کیست؟

ساقی حاجی پور ویکی پدیا ندارد و تمام اطلاعاتی که از او در دست است بیشتر، از مصاحباتی است که انجام داده، به دست آمده است. این بازیگر در سال ۷۴ متولد شده است و زاده شهر تهران می باشد و فعالیت خود را در حرفه بازیگری را از سال ۹۶ آغاز نموده و فعالیتش به طور عمده در تئاتر و نمایش ها صورت گرفته است و فعالیت در تئاتر را با بازی در نمایش شربت سینه آغاز نموده است.

پیج ساقی حاجی پور در اینستاگرام

آدرس اینستاگرام ساقی حاجی پور @saghihajipour می‌ باشد و در حدود ۱۰۰ هزار نفر نیز این سلبریتی را دنبال می‌ کنند. او عکس‌ های خود را در این شبکه مجازی منتشر می‌ کند و از این طریق با فالوور ها و طرفدارانش ارتباط برقرار می‌ کند. او یکی از پرطرفدار ترین افراد در شبکه مجازی اینستاگرام می باشد.

ساقی حاجی پور در سریال سایه بان

سریال سایه بان در سال ۱۳۹۶ ساخته شد که کارگردان آن جمشید محمودی بوده است. بازیگرانی مانند امین تارخ و هستی مهدوی فر در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند و ساقی حاجی پور نیز در این سریال حضور داشته است. البته نقش او بسیار فرعی بود و آنقدر مورد توجه قرار نگرفت.

ساقی حاجی پور در سریال سایه بان چه نقشی داشت؟

ساقی حاجی پور و مهدی پاکدل یکی از پرطرفدار ترین زوج های سینمایی سال ۹۹ بوده اند و از این طریق توانستند درآمد بسیار زیادی را از راه فروش فیلم هم گناه به دست آورند. اما قبل از آن که ساقی حاجی‌ پور در سریال هم گناه به نقش آفرینی بپردازد، در سریال سایه بان نیز نقش بسیار فرعی بر عهده داشت که آنقدر مورد توجه قرار نگرفت.

ساقی حاجی پور متولد چه سالی است؟

ساقی حاجی پور متولد چه سالی است؟

حاجی پور متولد سال ۱۳۷۴ می‌ باشد و به خاطر آنکه ظاهر بیبی فیسی دارد، کمتر از این عدد به نظر می آید و بسیاری از افراد فکر می‌ کنند که او کمتر از ۲۵ سال سن دارد.

مصاحبه ساقی حاجی پور

حاجی پور تا کنون مصاحبه های زیادی انجام نداده است و تنها مصاحبه‌ ای که انجام داده است در سال ۹۹ پخش شده است. او در این مصاحبه، به عنوان یکی از نقش های اصلی در سریال هم گناه حضور پیدا کرده است و پیرامون موفقیت هایش در تمام کارهایی که حضور داشته صحبت نموده است. طبق گفته او در این مصاحبه سریال هم گناه نقطه عطف کارنامه هنری او می باشد و او در نقش دختر کم سن و سالی در این سریال در برابر مهدی پاکدل حضور پیدا کرده است و توانسته با بازی بسیار طبیعی که ارائه نموده است، توجه تمام بینندگان این سریال را جلب نماید.

درامد ساقی حاجی پور

او بیشتر در نمایشنامه ها و تئاتر ها و در سریال های نمایشنامه خانگی نقش آفرینی داشته است و از این طریق به کسب درآمد مشغول می باشد. درآمد او هم اکنون به طور معمول است و به نسبت بازیگران قابل توجه می باشد که در آینده با پیگیری فعالیت‌ های بازیگری اش به درآمد بیشتری نیز دست پیدا می کند.

عکس های ساقی حاجی پور

حاجی پور عکس های خود را در اینستاگرام منتشر می‌ کند و با انتشار عکس هایش توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. زیرا عکس های او بسیار حرفه‌ ای گرفته شده و مشخص است که یک عکاس حرفه ای از او عکس گرفته است. اگر شما نیز مایل به دیدن عکس های او می باشید، می توانید او را در اینستاگرام دنبال نمایید و به پیگیری فعالیت‌های او بپردازید.

ساقی حاجی پور قبل از عمل بینی

ساقی حاجی پور قبل از عمل بینی

ساقی حاجی پور عکس های قبل از عمل بینی خود را که یکی از رازهای سلبریتی ها می باشد در اینستاگرام منتشر نکرده و فکر می کنیم که مدت زمان زیادی باشد که بینی خود را عمل نموده است و به خاطر همین عکس هایی از قبل از عمل خود را منتشر نکرده است.

همسر ساقی حاجی پور

قد ساقی حاجی پور به تناسب بلند می باشد و فکر می کنیم که قد او بیش از ۱۶۵ سانتی متر باشد و به خاطر اندام لاغری که دارد کمی بلندتر از حالت عادی خود به نظر می‌ رسد و به خاطر اندام خوب و قد بلندش بوده است که نقش‌ های خوبی نیز به او معرفی شده است.

فیلم های ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور instagram فعالی دارد و در اینستاگرام پیرامون بسیاری از موضوعات صحبت نموده است. برای مثال ما اطلاعات کافی را پیرامون سن ساقی حاجی پور و قد و وزن او دریافت نموده ایم که همه آنها از اینستاگرام این سلبریتی به دست آمده است. شما می توانید پیج ساقی حاجی پور را دنبال نمایید تا تمام نمایش های تئاتر و فیلم های سینمایی و سریال های شبکه خانگی او را مشاهده نمایید. زیرا او تمام اخبار‌ جدید کاری خود را در اینستاگرامش منتشر می‌ کند و پیج اصلی ساقی راه مناسبی برای پیگیری فعالیت‌ های این بازیگر می باشد. در این قسمت ما اطلاعاتی را پیرامون فیلم‌ های این بازیگر در اختیارتان قرار می دهیم.

هم گناه

مصطفی کیایی نام کارگردان این سریال شبکه خانگی می‌ باشد و در سال ۹۹ به نمایش در آمد و بازخورد بسیار مثبتی با ان همراه شد. به طوری که اکثر افراد که این سریال را دیده اند، آن را پسندیده اند. حاجی پور نیز در این سریال بازی کرده است. او اولین نقش آفرینی جدی خود را در این سریال داشته است.

سایه بان

این سریال محصول مشترک ایران و گرجستان است و برادران محمودی نویسنده و کارگردان آن می‌ باشند. بازیگرانی مانند هستی مهدوی و کامران تفتی و ساقی حاجی‌ پور در آن حضور داشته اند.

پارک شهر

نمایش پارک شهر نیز در اسفند ماه سال ۹۷ به نمایش در آمد که بازیگران خوب و سرشناسی در آن حضور داشتند. این نمایش محتوای بسیار خوبی داشت و بعد از انتشارش مورد توجه زیادی قرار گرفت. بهای بلیت آن نیز ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان بوده است. بهزاد خاکی نژاد نیز نویسنده و کارگردان این فیلم نمایش بوده است.

شربت سینه

نمایش شربت سینه یکی از نمایش ها و تئاتر هایی است که این سلبریتی در آن ایفای نقش نموده است و به کارگردانی رسول کاهانی به پخش رسیده است. این برنامه در سال ۹۸ اجرا شده و استقبال بسیار خوبی نیز از آن شده است. در این نمایش بازیگران بسیار سرشناسی حضور داشته اند و تاریخ پخش آن نیز از ۱۷ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد ۹۸ بوده است و بهای هر بلیط آن نیز ۳۰ هزار تومان بوده است.

کالا شدگی

از جمله اولین تئاتر هایی است که ساقی حاجی پور در آن ایفای نقش نموده است و اگر به اینستاگرام این سلبریتی مراجعه نمایید و عکس های او را مشاهده کنید، متوجه می شوید که از جمله اولین پست های او، مربوط به این تئاتر می باشد.

حاشیه های ساقی حاجی پور

حاشیه های ساقی حاجی پور

ساقی حاجی‌ پور از جمله افرادی است که تاکنون بدون حاشیه خاصی فعالیت‌ های بازیگری خود را به انجام رسانده است. حاشیه هایی که پیرامون این بازیگر به وجود آمده بیشتر مربوط به سن او می باشد که به خاطر آنکه کمی صورتی بیبی فیس دارد، همه افراد متعجب می‌ شوند که او هم اکنون ۲۵ سال است. اما حاشیه های دیگری که به بدنامی بازیگر منجر شود، وجود نداشته است و این بازیگر بسیار آرام و در جو بسیار خوبی فعالیت‌های خود را ادامه می‌ دهد‌.

ساقی حاجی پور و خواهرش

حاجی پور یک خواهر بزرگتر از خودش دارد که عکس هایی را در کنار هم در اینستاگرام منتشر می‌ کنند. بیشتر از این، اطلاعاتی از خواهرش در دست نیست اما می دانیم که چهره خواهرش بسیار شبیه به حاجی پور می باشد و به قدری شبیه به هم است که با هم اشتباه گرفته می شوند. البته چهره خواهر حاجی پور تا حدی پخته تر به نظر می رسد.

ساقی حاجی پور در گسل

بازیگران فیلم گسل، بازیگران بسیار مشهوری می باشند که همه آنها نقش خود را به بهترین صورت ایفا نموده اند. اما یکی از بازیگران این فیلم شباهت بسیاری به او دارند ولی در اصل بازیگر دیگری می باشد و بسیاری از افراد این دو بازیگر را با هم اشتباه می گیرند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. حاجی پور با بازی در کدام سریال به شهرت رسید؟

  این بازیگر با نقش آفرینی در سریال هم گناه به شهرت رسید.

 2. بازیگر نقش مکمل مرد این بازیگر در سریال هم گناه که بوده است؟

  مهدی پاکدل نام نقش مکمل مرد این بازیگر در سریال هم گناه می باشد.

 3. حاجی پور متولد چه سالی است؟

  او متولد سال ۱۳۷۴ می باشد.

 4. نام نمایش هایی که ساقی حاجی پور در ان حضور داشته چه می باشد؟

  شربت سینه و کالا شدگی از جمله تئاتر های او است.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.