مهدیار آقاجانی کیست؟ ماجرای آشنا شدن مهدیار آقاجانی و هیچکس

سایت betinoo.com تقدیم میکند

مهدیار آقاجانی یکی از تهیه کنندگان موسیقی، نوازندگان، موسیقی دانان و آهنگ سازان کشورمان می‌باشد. او در دنیای موسیقی مهارت ویژه ای دارد و بسیار در این حرفه می‌درخشد. او از کودکی علاقه زیای به نوازندگی داشت و تا به حال آثار خارق العاده ای را خلق کرده است. مهدیار در سن 18 سالگی با رپر های معروف به نام هیچکس و همچنین اشکان فدایی همکاری داشته و برای آن ها آهنگ سازی کرده است و این تنها یک نمونه از فعالیت های وی می‌باشد در حالی که در خیلی از موارد پیشرفت های به سزایی داشته است. در این مقاله می‌خواهیم بیشتر با این نوازنده آشنا شویم و از احوال کلار های او با خبر شویم. پس با ما همراه باشید.

مهدیار آقاجانی کیست؟

مهدیار آقاجانی کیست؟

وقتی نام مهدیار را می‌شنویم برای خیلی هایمان سوال پیش می‌آید که بیوگرافی مهدیار آقاجانی شامل چه مواردی می‌شود و یا زندگینامه مهدیار آقاجانی چیست؟ در پاسخ باید گفت که او متولد 2 بهمن سال 1367 در شهر تهران می‌باشد. او به عنوان یک چهره سرشناس و موسیقی دان در کشور شناخته می‌شود و دلیل معروفیت او در این است که در بسیاری از موزیک ها با خواننده ها همکاری بسیار دوستانه ای داشته است و در جزئیات آهنگ ها نام او به عنوان نوازنده و یا تنظیم کننده وجود دارد. واقعیت امر این است که او آهنگساز و نوازندهٔ سازهای سنتور، پیانو، قانون و ویولن در سبک هیپ هاپ، موسیقی الکترونیک و آلترناتیو است که در تمامی این زمینه ها سوابق درخشانی کسب کرده و نام و نشان او در موزیک های روز یافت می‌شود. او در سال 1390 آلبومی تولید کرد که بسیار زیبا بود و ” زیر و بم زیر زمین ” نام داشت و بعد از آن یک تک آهنگ به نام ” فتوا ” تولید کرد. مهدیار تا به حال آهنگ های زیادی را آهنگ سازی کرده و این حرفه بسیار درخشان عمل کرده است. شما می‌توانید جهت مشاهده کار های مهدیار به سایت های موزیک سری بزنید و ببینید که چه آهنگ های زیبایی سازنده اش مهدیار می‌باشد. جهت تماشای عکس های مهدیار آقاجانی نیز می‌توانید به تصاویر گوگل مراجعه کنید. این را یاد آور شدیم چون خیلی ها دوست دارند قبل از تماشای سایر کار های مهدیار اول خود او را ببینند.

اینستاگرام مهدیار آقاجانی

اینستاگرام مهدیار آقاجانی

مهدیار آقاجانی اینستا: حتماً شما هم این گونه هستید که وقتی نام یک کارکتر معروف را که می‌شنوید در ابتدا دوست دارید که تصاویر او را ببینید و بعد برای کسب اطلاعات بیشتر به دنبال پیج اینستاگرام او بگردید. این در حالی است که در تلاش هستید حتماً به پیج اصلی آن ها دست یابید نه پیج های هواداری شان. مهدیار آقاجانی نیز مانند هر کارکتر معروف دیگر دارای پیج اینستاگرامی می‌باشد که خوب است بدانید او در پیجش به اشتراک گذاری کار هایش پرداخته است. کار هایی که در زمینه موسیقی و آهنگ سازی می‌باشند و دنبال کنندگان پیج او نیز به دلیل عشق زیاد به سبک های مهدیار بسیار در پیج او فعال هستند و تا مهدیار پستی از خود منتشر می‌کند فوراً با لایک ها و کامنت ها و بازدید های زیادی روبرو می‌شود و به بحث و تبادل نظر درباره آن پست می‌پردازند. شما نیز می‌توانید با مراجعه به اینستاگرام و سرچ نام مهدیار آقاجانی به صفحه شخصی او دسترسی داشته باشید و از کار ها و حرفه او نهایت استفاده و لذت را ببرید.

کلاب هاوس مهدیار آقاجانی

کلاب هاوس محلی است که چند وقتی است در دنیای مجازی ورود پیدا کرده است و این شبکه هم مانند سایر شبکه های فضای مجازی از کاربران زیادی برخوردار شده است. مهدیار اقاجانی مانند سایر سلبریتی های معروف عضو این پلتفرم می‌باشد و با انتشار پست های متنوع در این پلتفرم کاربران را به دور هم جمع کرده و به تبادل نظر های صوتی با یکدیگر می‌پردازند. همانطور که می‌دانید در کلاب هاوس امکان کامنت گذاری به صورت متنی وجود ندارد و همه باید نظرات خود را در قالب وویس یا همان صوتی ارائه بدهند. در این شبکه اجتماعی کاربران به چالش کشیده می‌شوند و باعث می‌شود افراد سر یک موضوع با یکدیگر تبادل نظر داشته باشند.

یوتیوب مهدیار آقاجانی

یوتیوب مهدیار آقاجانی

در دنیای مجازی بسیاری از اشخاص هستند که به اشتراک گذاری فیلم های خود و یا دیگران مشغولند و این فیلم ها را در سایت های اشتراک گذاری فیلم آپلود می‌کنند. آن ها به دلیل این که این کارشان مستمر می‌باشد برای همین عنوان همان سایت را به خود می‌گیرند. مثلاً کسی که به صورت مداوم در سایت یوتیوب به اشتراک فیلم می‌پردازد به او یوتیوبر می‌گویند. مهدیار آقا جانی هم مانند سایر سلبریتی های هم دوره ای خودش به اشتراک گذاری فیلم در یوتیوب مشغول است و یا هواداران او کلیپ هایی از او را در کانال خود در یوتیوب به اشتراک می‌گذارند. در این فیلم ها کار های مهدیار به چشم می‌خورد. کار هایی که مربوط به آهنگ سازی و تنظیم های او و نوازندگی هایش هستند در این فیلم ها به چشم می‌خورند.

مهدیار آقاجانی برای چه خوانندگانی بیت ساخت است؟

مهدیار از بیت سازان حرفه ای در دنیای موسیقی می‌باشد. کار هایی که او در بیت سازی های رپر ها انجام داده نظیر ندارد. او با خوانندگان رپ همکاری های وسیعی در زمینه آهنگ سازی های آن ها داشته است. از بهترین همکاری هایی که در کارنامه درخشانش به ثبت رسیده همکاری با سروش لشکر (هیچکس) می‌باشد که این همکاری بسیار مورد استقبال هواداران هر دو واقع شد. دیگر همکاری او با نذیر فدایی بوده که آثار بسیار زیبایی را درست کردند. همچنین در یک سری همکاری دیگر با سعید دهقان بسیار درخشیده و با کسانی دیگر مانند حکمت و قاف در بسیاری از کار های اجرایی شان شریک بوده است که اگر به جای مهدیار کسی دیگر بود شاید اثر آنان این زیبایی های زیاد را نداشت.

این رپر در چه گروهی فعالیت دارد؟

این رپر در چه گروهی فعالیت دارد؟

یکی از گروه هایی که مهدیار در آن به فعالیت پرداخته است گروه ملتفت می‌باشد که این گروه توسط سروش لشکری در سال 1390 افتتاح شد و در آن همکاری های وسیعی با یک دیگر داشته اند. یکی از آهنگ های مهدیار هم به نام ” خودت باش ” از همین گروه پخش شده است. اعضای این گروه را افرادی چون مهدیار آقاجانی، سروش لشکری، اشکان فدایی، علی قاف و داریوش تشکیل می‌‌دهند. این افراد از ستاره های دنیای موسیقی به ویژه رپ هستند که از جایگاه ویژه ای در این دنیا برخوردار می‌باشند. گروه ملتفت دوستان نزدیکی نیز دارد. رفقای نزدیکی مثل بهراد کاسب، علی عظیمی، سعید دهقان، حکمت، علی دهش و مرحوم علی رسولی را دارد که با همکاری این رفقا آثار ویژه ای به صورت درخشان منتشر شده است.

حاشیه های مهدیار آقاجانی


حاشیه های مهدیار آقاجانی

 حاشیه سازی از دیرباز تا کنون توسط بسیاری از افراد انجام شده است. بسیاری از افراد قصدشان از حاشیه سازی این است که منافع خود را در نظر می‌گیرد مثلاً خیلی‌ها برای دیده شدن این کار را انجام می دهند. امروزه که دنیای مجازی پیشرفت چشمگیری داشته است این حاشیه‌ سازی‌ها به نقطه اوج خود رسیده است و افراد سعی دارند برای شخصیت های معروف و حاشیه سازی بپردازند و این حواشی چیزی جز منفعت و سود برای افراد حاشیه ساز ندارد. مثلاً برخی برای این که بازدید ها و دنبال کننده های پیج شان بالا برود دست به همچین کاری می‌زنند. مهدیار آقاجانی از کسانی می باشد که حواشی متعددی برای او ساخته شده است ولی این حواشی نمی تواند تماماً صحت داشته باشد زیرا ممکن است افراد سودجو برای کسب منفعت برای خودشان این حواشی را ساخته باشند ولی به جرأت می توان گفت که مهدیار از افراد بی حاشیه می باشد و تاکنون هر حاشیه‌ ای که علیه او ساخته شده است با قدرت رد کرده است.

مهدیار آقاجانی و اسنوپ داگ

همانطور که در پاراگراف های قبلی بیان شد مهدیار آقاجانی با شخصیت‌های معروف همکاری های دوستانه و گسترده‌ای داشته است. این شخصیت ها هم از اشخاص ایرانی بودند و هم خارجی. اشخاص ایرانی مانند سروش لشگری، رضا پیشرو و غیره و البته با افراد خارجی هم همکاری داشته و آهنگ های زیبایی برای آن ها ساخته و نواخته است. مثلاً با اسنوپ داگ که یک رپر آمریکایی می‌باشد و از سلبریتی های خاص ایالات متحده به حساب می آید و همچنین این شخص بسیار در رپ معروف است و همیشه به عنوان یک رپر شناخته شده است همکاری های وسیعی داشته است. در آهنگ هایی که مهدیار با اسنوپ داگ همکاری داشته آن دو بیشتر به ستاره های درخشان در موسیقی تبدیل شده‌ اند و آهنگ آن ها بسیار زیاد مورد توجه و استقبال کاربران آمریکایی قرار گرفته است. شما می توانید جهت مشاهده و شنیدن همکاری های مهدیار با اسنوپ داگ و سایر رپر های خارجی با جستجو در موتورهای جستجوگر به کارهای آن ها دست پیدا کنید .

مهدیار آقاجانی و هیچکس

با همکاری های مهدیار و سایر همکارانش که با رپر ها و خواننده های دیگر داشته اند به میزان محبوبیت و معروفیت آن ها افزوده می‌شود. همان طور که گفته شد مهدیار با خواننده های گوناگونی همکاری های بسیار زیبایی داشته است و یکی از این همکاری ها با سروش لشکری که همان هیچکس می باشد صورت گرفته است. همکاری مهدیار با هیچکس از بهترین همکاری های معروف در دنیای موسیقی و رپ فارسی به شمار می‌آید. آن ها در گروهی مشترک با یکدیگر اجرا های فراوانی داشته اند که نام آن گروه ملتفت می‌باشد که این گروه در سال ۱۳۹۰ توسط سروش هیچکس بنیان گذاری شده است و در این گروه با سایر همکاران و رفقایشان اجراهای متعدد و زیبایی داشته اند. مهدیار آقاجانی اهنگ ” خودت باش ” را نیز در این گروه اجرا کرده است.

مصاحبه با مهدیار آقاجانی

مصاحبه با مهدیار آقاجانی

در مصاحبه های متعددی که با مهدیار شکل گرفته است خاصه‌ای از این مصاحبات به این صورت است که شروع کار مهدیار بعد از انتشار آلبوم جنگل آسفالت بوده است و با تلفیقی که او انجام داد توانست توجه همه را به سوی خود جلب کند. مهدیار آقاجانی در حساب کاربری توییتر خود مثل اینستاگرام محیطی برای اجرای کارهایش اعلام می کند. او در مصاحبه هایش بیان کرده که وقتی بچه بوده به کشورهایی مثل امارات، سنگاپور، مالزی، و ترکیه مسافرت کرده و تا حدودی با فرهنگ خارج از ایران آشنا است. تا مدتی شماره تلفن مهدیار در فضای مجازی بین کاربران دست به دست می‌شده است تا کسانی که می‌خواهند با او به همکاری بپردازند آسان تر بتوانند با مهدیار ارتباط برقرار کنند. شما می‌توانید با جستجوی عبارت ” مهدیار آقاجانی مصاحبه ” کلیپ هایی از مصاحبات متعددی که داشته را ببینید.

مهدیار آقاجانی بنگ

خوب است بدانید که مهدیار آقاجانی علاوه بر اینکه یک آهنگساز و نوازنده حرفه ای می‌باشد در دنیای خوانندگی هم شرکت کرده و او یکی از خوانندگان رپ ایرانی به حساب می آید. او اجراهای فراوانی داشته و بسیار توسط این اجراها درخشیده است. از آهنگ های بسیار زیبای او آهنگ بنگ می‌باشد که این آهنگ به سبک رپ خوانده شده و به محض انتشار در فضای مجازی بسیار زیاد مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته و دانلودها و بازدید ها و لایک های بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. آهنگ بنگ را می توانید هم اکنون از سایت‌های دانلود موزیک دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید. مهدیار آقاجانی آهنگهای زیادی تاکنون تولید کرده است و خیلی از آهنگ ها را هم خودش خوانده است. آهنگ مهدیار آقاجانی خودت باش هم  از موزیک های فوق العاده جذاب می باشد که توسط خود او خوانده شده است و آهنگسازی هایش هم زیر نظر خودش انجام شده است.

مهدیار آقاجانی توییتر

توییتر یک شبکه اجتماعی می باشد که مانند فیسبوک و اینستاگرام از قدیمی‌ترین شبکه‌ های اجتماعی به حساب می‌آید که در آن پست هایی منتشر می‌شود و مردم در زیر آن پست ها لایک می‌گذارند و به تبادل نظر در قالب کامنت فعالیت می‌کنند. مهدیار هم مانند سایر رفیقانش و همچنین همکارانش با توجه به موقعیت شغلی خود باید در این شبکه‌ های اجتماعی حضور داشته باشد و هوادارانش را در آن جا نیز داشته باشد. او در توییتر خود کارهای خود را منتشر می کند و همان پست هایی که در اینستاگرام و یوتیوب از خود منتشر می‌کند در توییتر هم بارگزاری می کند و دنبال کنندگان او در صفحه توییتر همان دنبال کننده های اینستاگرام و یوتیوب می‌باشند که دوست دارند هر لحظه و در همه جا خواننده و آهنگساز محبوبشان را دنبال کنند و به صورت مداوم از تمامی کارهای او او باخبر و به روز باشند.

شما می توانید با دنبال کردن پیج توییتر مهدیار به تمامی کارهای او و اخباری که از سوی او منتشر می‌شود دست پیدا کنید. خیلی ها برای دانلود آهنگ جدید سروش هیچکس و مهدیار آقاجانی بنگ به توییتر او مراجعه کرده بودند. برخی دیگر برای دانلود تمام بیت های مهدیار آقاجانی وارد پیج شخصی مهدیار در توییتر شده بودند. در واقع آهنگ مهدیار آقاجانی را می‌توانید در سایت های مختلفی پیدا کنید آهنگ های بی کلام از جمله آهنگ هایی هستند که بسیار پرطرفدار و پرمخاطب می باشند و خیلی ها با استفاده از این آهنگ های بی کلام به ساخت موزیک هایی برای خود می‌پردازند و کلام خود را بر روی این آهنگ های بی کلام قرار می‌دهند.

دوست دختر مهدیار آقاجانی کیست؟

در مورد شخصیت های رپر و آهنگساز های حرفه ای همیشه سوالاتی در ذهن کاربران راه پیدا می‌کند. از شایع ترین سوال ها این است که آیا فلان شخصیت یا فلان بازیگر و یا فلان خواننده دوست دختر دارد یا ندارد. در مورد مهدیار آقاجانی هم همین سوال به کرار در ذهن کاربران جابجا می‌شود. حقیقت امر این است که هیچ وقت عکس مهدیار با دختر خانمی به صورت خاص و به صورت مکرر پخش نشده و او در مصاحبه هایش هیچ وقت نگفته است که با کسی رابطه عاشقانه برقرار کرده است. مهدیار از همان زمانی که کودک بوده و سن پایین داشته به نواختن ساز ها و آهنگ ها مشغول شده و در حال حاضر هم دغدغه اصلی او تولید کردن آثار جدید و مخاطب محور می باشد. سفرهایی هم که کشورهای مختلف در دنیا داشته است باعث شده که نگاه او نسبت به این گونه مسئله ها متفاوت شود. شما می توانید از طریق پست هایی که مهدیار در صفحات اجتماعی خود قرار می دهد به شناخت اخلاق و روحیه های او آگاهی پیدا کنید.

جایگاه این آهنگساز در سطح جهانی

جایگاه این آهنگساز در سطح جهانی

در دنیای موسیقی مهدیار آقاجانی را یکی از بهترین نوازندگان و تنظیم کنندگان موسیقی و همچنین از بهترین خوانندگان رپ فارسی به حساب می‌آورند. مهدیار جایگاه ویژه‌ ای در دنیای موسیقی دارد به طوری که او را هم رده های رپر های معروفی همچون یاس، هیچکس، حصین و غیره می‌دانند. مهدیار در سطح جهانی هم شهرت بالایی دارد  که با بسیاری از رپرهای معروف در جهان همکاری‌ های گسترده‌ای داشته است مثلاً از بهترین کارهایش را با اسنوپ داگ رقم زده و هواداران اسنوپ داگ هم از او بسیار تجلیل کرده اند. هم اکنون مهدیار یکی از ستاره های دنیای موسیقی می‌باشد و این جایگاه را با زحمات فراوانی به دست آورده است.

آهنگ های این رپر آهنگساز

همانطور که گفته شد مهدیار آقاجانی یک آهنگساز حرفه ای می باشد و در کنار این آهنگسازی ها خود نیز به رپ مشغول شده و در عین حال به عنوان یک رپر هم شهرت دارد. او تا کنون آهنگ های زیادی خوانده است و با رپر های معروف هم در زمینه آهنگسازی و تنظیم های آن ها و هم در زمینه خوانندگی به سبک رپ همکاری‌های گسترده‌ای داشته است و همچنین خود نیز تک آهنگ ها و آلبوم هایی با صدای خود تولید کرده و روانه دنیای موسیقی کرده است که بسیاری از کاربران هستند که طرفدار صدای او می‌باشند. در زیر به چند نمونه از کارهای فوق العاده درجه یک که شامل آلبوم ها و آهنگ های زیبا و همچنین همکاری های مهدیار با دوستانش می‌باشد می‌پردازیم:

آلبوم Seized

این آلبوم از آلبوم های می باشد که خواننده اصلی آن مهدیار است و در این آلبوم آهنگ های بسیار  زیبایی خوانده شده که همواره مورد استقبال همه دوستداران موسیقی قرار گرفته است. نام ترانه های موجود در این آلبوم به این شرح می‌باشد:

 1. Seize
 2. Money Money
 3. Timmy Might Bury Y’all
 4. Vow
 5. Hush
 6. Iran Iraq
 7. Khakis
 8. Running from
 9. Lust
 10. Glimmer of
 11. Twist the Facts

شما می‌توانید به مراجعه به سایت های اینترنتی دانلود موزیک، به این آهنگ ها دسترسی دشاته باشید و از شنیدن آن ها لذت ببرید.

آلبوم اشتباه خوب

اشتباه خوب نام آلبومی می‌باشد که ترانه نویس و خواننده آن کسی به نام بهرام نورایی است و آهنگساز و تنظیم کننده آن مهدیار آقاجانی می باشد. در این آلبوم آهنگ های بسیار زیبایی وجود دارد که می‌توانید آن ها را از سایت‌های دانلود آهنگ دریافت کنید و به شنیدن آن ها بپردازید و لذت ببرید. نام آهنگ های موجود در این آلبوم به این شهر می باشد: خوب، ساز، لمس، نقش، نگاه، جنگ، تکرار، نیاز، زخم، ریشه، ممکن، مرداب، سوز، برش، صلح، اشتباه.

عدل (آلبوم کوتاه)

آلبوم کوتاه عدل آلبومی است که خواننده آن اشکان فدایی و در برخی از آهنگ های آن هیچکس و قاف هم همکاری داشته اند. آهنگساز و تنظیم کننده آن مهدیار می‌باشد و انتشار آن در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۱ از سوی لیبل ملتفت می‌باشد. آهنگ  زیبایی که نام آن زندگی می باشد توسط اشکان فدایی خوانده شده و آهنگ سرزمین مادری نیز توسط او خوانده شده و به تنظیم و آهنگسازی مهدیار آقاجانی در آمده است. همچنین آهنگ جعبه جادویی و آهنگ نمیدونم به همین ترتیب توسط آن ها ساخته شده است. در این میان همکاری‌ هایی از طرف خواننده های دیگر صورت گرفته مثلا آهنگ چی شنیدی؟ و آهنگ ۸۰ به همراهی هیچکس و قاف خوانده شده که در تمامی این موارد آهنگساز و تنظیم کننده آن مهدیار می‌باشد.

سوالات متداول

مهدیار آقاجانی کیست؟

یکی از نوازندگان دنیای موسیقی می‌باشد که کار های موسیقی خیلی از خوانندگان به وسیله او طراحی شده است.

آیا مهدیار یک رپر است؟

او در کنار نوازندگی به خواندن موسیقی های رپ هم مشغول شده است که از این بابت هم هواداران زیادی را نسبت به خود جلب کرده است.

ماشین مهدیار اقاجانی چیست؟

او تا به حال درباره نوع ماشین خود صحبتی نکرده است ولی در تصاویر متعددی که از خود به اشتراک گذاشته با ماشین های لوکس و لاکچری دیده شده است.

مهدیار اقاجانی الان کجاست؟

به احتمال زیاد در ایران زندگی می‌کند و چند سفر به خارج داشته ولی مجدد به ایران برای ادامه حیات بازگشته است.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.